Meie lugu

IMG 20211215 105349 1

Anti Soosaar
BlackSunseti Looja

DSC 8724 1

Anti Soosaar
BlackSunseti Looja

Mina olen Anti, BlackSunseti looja. Mulle meeldivad t-särgid. Eriti meeldivad mulle kvaliteetsed ja minimalistliku disainiga särgid. Olen korduvalt leidnud ennast poes sobivat t-särki otsimas ja olen pidanud tühjade kätega lahkuma.

Ma tean, et head ja stiilsed t-särgid on olemas. Elasin kunagi Austraalias, kus oli minu jaoks t-särkide paradiis. Esimest korda elus tundsin, et särgid täiendavad mu garderoobi parimal võimalikul viisil. Need olid disainiga, mida sobis kanda nii tööl, kui vabal ajal. Soovisin sellist särgiparadiisi tunnet ka Eestis tagasi olles kogeda.

Ühel õhtul mererannas päikeseloojangut vaadates tuli mulle taas särgiparadiisi tunne meelde. Mõned päevad hiljem tegin endale ühe rebase pildiga t-särgi ja nagu öeldakse, siis the rest is history.

Mulle meeldib loodus ja ma ei taha oma e-poe toodetega kuidagi ületarbimisse panustada. Testisin erinevaid särke, pusasid, poekotte ja trükimaterjale ning valisin välja parimad võimalikud lahendused, mis kestavad nii ajas kui pesus. Luban, et saad hea riideeseme pikaks ajaks.

Kõik e-poest ostetud tooted saavad trükipildi pärast tellimuse saabumist. See tähendab, et sinu tellimus ei saabu kohe järgmisel päeval pakiautomaati, aga saad kindel olla, et särk, kott või muu toode on trükitud sinule mõeldes. Trükkimise protsess on käsitöö, mis tagab, et disainpilt püsib kangal ka pärast mitmekümnendat pesukorda.