Kuidas Tellimuse tagastamine ja vahetamine käib?

Tagastada saate paki Kõrveküla Coop kaupluse Omniva pakiautomaat (Tartu maakond, Tartu vald, Kõrveküla alevik)
Saaja : Blacksunset OÜ
Tel: +372 58200900

Tellimuse tagastamine ja vahetamine

Kliendil on õigus tellimusest põhjust avaldamata 14 päeva jooksul taganeda ja tellitud Toode/Tooted ümber vahetada või tagastada. Nimetatud 14 päevane tähtaeg algab alates hetkest, mil Klient Tellimuse kätte saab.

Toodete tagastamiseks/vahetamiseks tuleb Müüjale esitada taganemisavaldus 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Taganemisavaldust saab esitada järgnevalt:
• Saates vabas vormis ühemõttelise e-kirja või täidetud tagastuslehe aadressile info@blacksunset.ee

Tagastuslehe saab SIIT

Tagastada ei saa toodet, kui toote disain on spetsiaalselt teile loodud ja ei ole müügil meie e-poes.

Tagastada ei saa toodet, mis on tellitud spetsiaalselt teile ja ei kuulu meie laotoodete hulka.

Ümbervahetatav või tagastatav Toode ei või olla kahjustunud või kandmisjälgedega, Toode peab olema originaalpakendis ja Toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid.

Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Klient asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks [Toodet on kantud, lõhnastatud (on tunda parfüümi ja leidub selle pritsmed), jumestuskreemiga rikutud või pestud]. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Klient käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.

Toote tagastamise Müüjale kannab seotud kulud (postikulud) Ostja.

Ümbervahetamise korral saadab E-pood Kliendile uue Toote vahetult peale ümbervahetamisele kuuluva Toote kättesaamist. Ümbervahetamisega seotud kulud kannab Ostja.

Toote saab ümber vahetada üksnes sama toote teise suuruse vastu. Ümber vahetada ei saa toodet, mida on kantud, lõhnastatud (on tunda lõhna ja leidub pritsmed), jumestuskreemiga rikutud või pestud.

Müüja tagastab Kliendile ostusumma 14 päeva jooksul alates tagastamisavalduse saamisest ja/või tagastatud toote saabumisest Müüjale. Tagastus toimub samale arvelduskontole, millelt Klient tagastatava tellimuse eest tasus.

Tellimuse tagastamise korral tagastab Müüja Kliendile kogu lepingu alusel saadud summa, sealhulgas Kliendi tasutud tellimuse kättetoimetamiskulu. Juhul, kui tellimus tagastatakse osaliselt ja tellimusele on lisandunud kättetoimetamiskulu, võib Müüja tagastada kättetoimetamiskulu proportsionaalselt tagastatud toodete arvuga.

Tagasimakse laekub Kliendi pangakontole hiljemalt järgmisel pangapäeval. Krediitkaardiga maksmise puhul vastavalt Kliendi panga tingimustele.