Blacksunseti rõivahooldusjuhend

RIIETE HOOLDUSJUHENDID

Hea hooldusega saate pikendada oma Blacksunseti rõivaste ja aksessuaaride eluiga. Järgige neid lihtsaid juhiseid, et hoida oma tote bage ja T-särke kauem kaunina.

käsitis või masinpesu
Riideeset võite pesta käsitsi või masinas, kraadimärk viitab pesemistemperatuurile.
Käsipesu
Õrnpesu, täitke pesumasin poolikult.
Triikimine
Triikimine lubatud, punktid osutavad madalale või kõrgele triikimistemperatuurile.
lubatud käsipesu
Lubatud ainult käsipesu, kuni 40°, vältige hõõrumist, leotamist ja väänamist.
trummelkuivatus keelatud
Trummelkuivatus keelatud, sümbol esineb juhul, kui trummelkuivatus võib riiet kahjustada.
trummel kuivatus
Trummelkuivatus madalal temperatuuril, punktid märgivad madalat või kõrget temperatuuri.

Hooldusjuhend:

  1. Peske harvemini: Pese T-särke ja kotte ainult siis, kui see on vajalik, et säilitada nende kvaliteet ja pikendada eluiga.
  2. Sarnased värvid koos: Peske sarnaste värvidega, et vältida värvide segunemist ja pleekimist.
  3. Madal temperatuur: Pese T-särke ja kotte madalal temperatuuril (30-40 kraadi juures), et säilitada nende vorm ja vältida kokkutõmbumist.
  4. Pahupidi pesemine ja kuivatamine: Pese ja kuivata T-särke ning kotte pahupidi, et vähendada kulumist ja kaitsta välispinda.
  5. Õiged pesuvahendid: Kasuta keskkonnasõbralikke pesuvahendeid ja järgi tootja soovitatud koguseid, et hoida riideid heas korras.
  6. Vältige trummelkuivatust: Kuivatage T-särke ja kotte õhu käes, et vähendada kokkutõmbumise ohtu ja pikendada nende eluiga.
  7. Triikimine pahupidi: Triikige T-särke ja kotte pahupidi madalal või keskmisel kuumusel vastavalt toote hooldusjuhistele.
  8. Õige säilitamine: Hoidke T-särke kokkuvoldituna ja kotte riputatuna, et vältida venimist ja värvide tuhmumist.
  9. Plekkide kohene töötlemine: Eemaldage plekid kohe, kasutades sooja vett ja õrna pesuvahendit, et hoida oma T-särke ja kotte puhtana ja kvaliteetsena.

Nende lihtsate ja tõhusate hooldusjuhiste järgimine aitab teil hoida oma T-särke ja kotte parimas seisukorras, pikendades nende eluiga ja vähendades vajadust uute riiete ja aksessuaaride järele. Hoolitsege oma lemmik esemete eest, et need kestaksid kauem ja säilitaksid oma kvaliteedi ning välimuse.