Näitan kõiki 44 tulemust

New

Foxy Origami Collection

Naiste Top | Women Tank-Top Foxy W

25.00
47.00

E-poest leiad suure valiku naiste t-särke ja särgikuid. Jahedamate ilmadega sobib selga tõmmata pusa või vest.

Suur valik orgaanilisest puuvillast naiste t-särke

Vali endale sobiva graafilise kujundusega t-särk. Meie pildipangas on üle 30 disaini. Leidub nii suuremaid elemente kui ka väga minimalistlikke lahendusi. T-särk on hea lahendus, kui sul on kiire elutempo ja sa ei taha väga pikalt hommikuti mõelda, mida selga panna. Kui sul on kvaliteetsed ja vastupidavad t-särgid, siis on riietumine palju lihtsam.

Tee trenni või naudi suve varrukateta topis

Sulle ei meeldi varrukad? Meie valikust leiad nii valget kui musta värvi topi. Ideaalne lahendus trennisaali või peenarde rohimiseks või lemmikbändi kontserdile.

Kapuutsiga pusa ja soe vest

Jahedamatel hetkedel pakuvad kaitset ja sooja kapuutsi ning kängurutaskuga pusa ning vest, mis on tehtud vett hülgavast tekstiilist. Praktilisel vestil on kaks lukuga taskut ja põuetasku, et saaksid võtmeid ja telefoni turvaliselt hoida.

Minimalistlik disain – palju kasutusvõimalusi

Tooted on kõik minimalistliku graafikaga. Saad neid kanda nii vabal ajal, sportimisel, kui ka ärikohtumisel pintsaku all.

Mahepuuvill on parem valik

T-särgid ja maikad on orgaanilisest puuvillast, sest seda kasvatatakse loodussõbralikumalt. Mahepuuvillase kanga kiud on tugevamad – nii kestab sinu riideese kauem. Loe mahepuuvilla kohta rohkem.