Näitan kõiki 12 tulemust


Tee oma elu lihtsamaks ja soeta endale kvaliteetne mahepuuvillasest kangast t-särk. Meie valikust leiad ka polosärgi. Jahedamate ilmadega on hea särgi peale panna vest.

T-särk on praktiline riietusese

Kui su kapis on mõned t-särgid, on su elu palju lihtsam. Otsusta olulisemaid asju kui seda, mida hommikul selga panna. Valikust leiad nii tagasihoidlikuma graafilise disainiga särke kui ka särke, mille puhul võib juhtuda, et keegi tuleb ja ütleb „Vau, kui äge särk sul on!“ Vabalt istuv särk laseb nahal hingata ja ei takista liikumist. Seetõttu on t-särk eriti sobiv suvise hooaja riietusese. Võrreldes klassikalise triiksärgiga on t-särk palju rahakotisõbralikum. T-särke ei ole üldjuhul tarvis triikida, nagu pidulikumaid triiksärke. Säästad nii aega kui ka raha.

Minimalistlik disain – palju kasutusvõimalusi

Särgid on kõik minimalistliku graafikaga. Saad neid kanda nii vabal ajal, töises olukorras, kui ka ärikohtumisel pintsaku all.

Mahepuuvill on parem valik

T-särgid on orgaanilisest puuvillast, sest seda kasvatatakse loodussõbralikumalt. Mahepuuvillase kanga kiud on tugevamad – nii kestab sinu riideese kauem. Loe mahepuuvilla kohta rohkem.