Näitan kõiki 3 tulemust

17.90
-33%
10.00

Orgaanilisest puuvillast t-särgid lastele

Vali enda lapsele kvaliteetsest puuvillasest kangast t-särk. Beebidele on valikus ka müts.

Mahepuuvillast t-särgid lastele

Vastupidavast mahepuuvillasest kangast laste t-särgid. Musta värvi kangas peidab ka tüütud plekid. Minimalistliku disainiga rebasepilt lubab t-särki kanda nii pidulikel hetkedel kui ka mänguhoos. Rebane on trükitud vastupidava värviga, nii et särk ei kaota oma välimust ka pärast mitmekümneid pesukordi.

Kõrvadega müts kaitseb lapse pead

Müts, mida sobib kanda alates sünnist kuni üheksa kuu vanuseni või täpselt nii kaua, kui see pehmest ja venivast kangast müts pähe mahub. Sinise- ja valgetriibuline müts sobib nii tüdrukutele kui ka poistele.

Mahepuuvill on laste riieteks hea valik

T-särgid on orgaanilisest puuvillast, sest seda kasvatatakse loodussõbralikumalt. Mahepuuvillase kanga kiud on tugevamad – nii kestab sinu riideese kauem. Kangaste värvimiseks kasutatakse loodussõbralikemaid lahendusi. Loe mahepuuvilla kohta rohkem.

Tutvu valikuga ja pane oma tellimus teele!

Sinu tellitud laste t-särk läheb trükki siis, kui oled tellimuse esitanud. Valmistoodangut riiulil ei ole, sest ületootmine ei ole keskkonnale hea. Sinu särk valmib just sulle mõeldes. Annan alati endast parima, et sinu tellitud tooted jõuaksid sinuni nii kiiresti kui võimalik. Sinu tooted valmivad kuni viie tööpäeva jooksul. Vali välja ja pane tellimus teele!