TURVATEENUS | GOLD SECURITY GROUP GSG

Rannahooaeg on saabumas ja vetelpäästjad on valmis tegutsema.

Koostöös Gold Security Group-ga ( GSG ) tegi Kleebime OÜ neile algavaks rannavalve hooajaks vormiriided, t-särgid ja fliisid.
TURVATEENUS GOLD SECURITY GROUP rannavalve
TURVATEENUS | GOLD SECURITY GROUP

Teie meelerahu on meile number üks!

Kas arvate, et kõik turvafirmad on samasugused? Kui palkate turvatöötajad enda ettevõtte või ürituse kaitsmiseks, siis soovite saada läbimõeldud, professionaalset ja usaldusväärset teenust.
See ongi meie eesmärk!

OÜ Gold Security Group on 2018. aastal loodud Eesti kapitalil põhinev turvaettevõte, mis pakub kvaliteetset ja mitmekülgset turvateenust.

Meie professionaalne ja kvalifitseeritud meeskond omab kogemusi ja teadmisi erinevates turvateenuste valdkondades nagu mehitatud valve, liikluskorraldus, parkimiskorraldus meditsiiniline julgestus ning vetelpääste valdkondades.

Meie kollektiiv koosneb vajaliku keeleoskusega pädevatest ja koolitatud töötajatest, kes omavad tööks vajalikku varustust ja erivahendeid ning kannavad korrektset vormiriietust.

Tehes koostööd meiega, oleme abiks võimalike probleemide ennetamisel ning tagame kiire lahenduse erinevatele probleemsetele situatsioonidele. Seades lepingupartnerid esikohale, tuleme vastu kliendi soovidele ning leiame sobilikud lahendused mõistliku hinna eest.

Seetõttu saame öelda, et meie põhiväärtused on parimad lahendused ja kindel kvaliteet.

Vaata ka http://gsgsecurity.ee/ või Facebooki https://www.facebook.com/GSGSec

TURVATEENUS | GOLD SECURITY GROUP rannavalve

*Eelolev tekst on pärit http://gsgsecurity.ee/ ja https://www.facebook.com/GSGSec